vpn_keyВход person_addРегистрация

Фертіпрост: призначення та фармакологічні дії

Дата: 13.11.2023 | Рейтинг: 5.0/3 Просмотров: 202 | Добавил: Nikolay
Фертіпрост: призначення та фармакологічні дії
Простатит - поширене захворювання серед чоловіків, яке може значно вплинути на їхнє здоров'я та якість життя. Жити із цією хворобою дуже неприємно. Однак сьогодні існують різні методи лікування та профілактики цього стану, і одним із таких методів є застосування препарату фертiпрост. Як він діє та з чого складається, розкажемо далі.

Що таке хронічний простатит?

Хронічний простатит – це запалення передміхурової залози, яке може супроводжуватись різними симптомами. Наприклад:
  • біль у ділянці промежини;
  • проблеми із сечовипусканням;
  • сексуальна дисфункція.
Цей стан вимагає профільного підходу та лікування. Одним із можливих рішень є застосування препарату Фертіпрост.

Потрійний захист простати

Це препарат, розроблений з урахуванням потреб чоловіків, які мають хронічний простатит. Його унікальна формула включає комплекс лікарських рослин, спрямованих на комплексний вплив на стан і функції передміхурової залози. До складу Фертіпросту входить:
  • екстракт плодів пилки пилкоподібної;
  • цинку аспарагінат;
  • кропива дводомна.
 Пила пилкоподібна, також відома як пальма, є ключовим компонентом Фертіпросту. Її дія спрямована на гальмування проліферації та запобігання розростанню передміхурової залози. Крім того, вона має протинабрякову та спазмолітичну активність, що допомагає запобігти розвитку запалення простати, зменшити обструкцію сечовивідних шляхів та покращити сечовипускання. 
Фертіпрост: призначення та фармакологічні дії

Цинк відіграє у нормальному функціонуванні передміхурової залози. Доведено, що цинк у нормі підтримує структуру та функцію передміхурової залози, попереджає гіперплазію та затримує канцерогенез.

Кропива також входить до складу препарату і схоже з пальмою вплив на передміхурову залозу. Гальмування проліферації та запобігання розростанню - основні завдання цієї рослини.

Переваги використання препарату

 Завдяки збалансованому складу, Фертіпрост надає комплексний вплив на різні аспекти захворювання. Застосування препарату може не тільки лікувати хронічний простатит, а й запобігати його виникненню. Препарат містить натуральні інгредієнти, що робить його безпечним та ефективним у довгостроковій перспективі. Завдяки природному складу можливих побічних ефектів дуже мало.

Перш ніж розпочати лікування, рекомендується пройти обстеження та проконсультуватися з лікарем для визначення найкращої стратегії лікування та дозування.
| Теги: Фертіпрост, простатит
Всего комментариев: 0
avatar