vpn_keyВход person_addРегистрация

Як вибрати якісний мангал?

Дата: 18.08.2024 | Рейтинг: 5.0/1 Просмотров: 147 | Добавил: Nikolay
Як вибрати якісний мангал?
Апетитним символом вдалого заміського відпочинку давно став шашлик — а для його приготування необхідний мангал. Але мангалів на сайті firednepr.com представлено чимало і кожен з них має свої особливості. Розберемося, як серед цього різноманіття орієнтуватися, щоб зробити кращий вибір.

Матеріал виготовлення: який мангал кращий

На ринку сьогодні представлені мангали двох типів:
  1. Сталевий мангал легший, але вразливіший. У ньому потрібно використовувати тільки готове вугілля, куплене в магазині або отримане після дров, що прогоріли. Відкритий вогонь може призвести до швидкого стоншення металу. Товщина сталі - дуже важлива характеристика, вона може бути від 05 до 3 мм. На думку фахівців, мангали із сталі товщиною 1,5 мм і більше прослужать 5 – 10 років. Вага конструкції складає близько 5 – 6 кг. Тому зі сталі виконуються складні мангали, які можна переносити у сумці-чохлі.
  2. Чавун міцніший, довговічніший, добре утримує тепло, а значить, на такому мангалі можна приготувати кілька порцій без додаткового розпалювання вугілля. Однак і у жаровні із цього матеріалу є недоліки. Метал схильний до корозії, тому мангал слід ховати від вогкості у закритому приміщенні. Незважаючи на те, що товщина стінок і стійок із чавуну становить від 4 до 7 мм, вироби чутливі до перепадів температури.

Додаткові критерії вибору мангалу

Щоб підібрати потрібний розмір мангалу, необхідно знати, що конкретно власник чекає від нього. Довжина та ширина залежать від того, якого розміру порції він збирається готувати. Головне звертати увагу на глибину мангалу, оскільки продукти повинні бути на висоті 10-15 см від вугілля.
Як вибрати якісний мангал?

Розбірний мангал - це можливість заощадити місце та відсутність проблем під час перевезення. Але не поспішайте з покупкою дешевих розбірних моделей у супермаркеті, ці жаровні більше підходять для рідкісних виїздів на пікніки. Мало того, більшість із них не особливо зручні та недовговічні. Їхні ящики часто складаються з погано скріплених один з одним деталей. Коли одна вискакує із пазів, розвалюється вся конструкція. До мінусів можна додати нестійкість (потрібна рівна поверхня). Та й з матеріалом часто біда – дешеві розбірні конструкції здебільшого виготовляються з тонкої прокатної сталі.

Ось стаціонарні мангали зі звареними ящиками чудово підходять для дачі. Їх часто так і називають – дачні чи садові. Такі скриньки із собою не повозиш, але переміщувати їх територією ділянки нескладно. Особливо якщо купити конструкцію, обладнану коліщатками.

Наявність кришки збільшить експлуатаційні показники, проте якщо у пріоритеті стоїть невелика вага конструкції, краще вибирати мангал без неї. За типом палива мангали можна поділити на три види: звичні на вугіллі, електричні та газові. Класичним варіантом мангала є мангал на вугіллі.

Коли ви вже розібралися, який саме варіант вам потрібен, настав час переглянути мангали від виробничої компанії «Вогонь».
| Теги: шашлики, мангал
Всего комментариев: 0
avatar