vpn_keyВход person_addРегистрация

Кавунова дієта: мінус 7 кг за 5 днів

Дата: 19.04.2023 | Рейтинг: 0.0/0 Просмотров: 116 | Добавил: admin
Кавунова дієта: мінус 7 кг за 5 днів
Користь кавуна всім відома і в більшості випадків незаперечна, але сьогодні ми поговоримо не про це, а про те, як схуднути на кавуновій дієті, суворій, але дуже ефективній. Все, що потрібно знати перед тим, як сісти на кавунову дієту, ти знайдеш у нашій статті.

Кавунова дієта - це досить жорстка дієта, тому що вона належить до числа моно-дієт. Тобто, в їжу можна вживати тільки один продукт - кавун.

Кількість споживання кавуна легко розрахувати. Ти повинна з'їдати 1 кг м'якоті на 10 кг твоєї ваги. Тобто, якщо ти важиш 60 кг, то за день можеш з'їдати 6 кг кавуна. Погодься, відчуття ситості буде наявне.

Нічого, крім кавуна, тобі їсти не дозволяється. Навіть у малих кількостях. Ти можеш їсти кавун у будь-який час, але нічого, крім нього!

Пити можна тільки просту воду (не можна пити газовану воду) або трав'яний чай. Вживання алкоголю також має бути виключено.

Суть цієї дієти в тому, що ти стрімко втрачаєш вагу за рахунок виведення зайвої рідини з організму.

Кавун здатний чинити на організм сильну сечогінну дію, й тому за рахунок цього з організму виводяться зайві водно-сольові відкладення, які, до речі, нерідко і є причиною зайвих кілограмів.

Оскільки кавунова дієта належить до досить жорстких, більше ніж 5-10 днів на ній сидіти в жодному разі не можна. Більше того, якщо ти відчуєш різке погіршення самопочуття, то варто негайно припинити кавунову дієту.

Найважливіші переваги кавунової дієти - це її досить легка переносимість та ефективність. За умови, що ти любиш кавуни, ти втрачатимеш зайві кіло стрімко й без виснажливого голоду.

Однак дуже важливе протипоказання - це проблеми з нирками. Застосування кавунової дієти неможливе при захворюваннях нирок і сечостатевої системи - камені в нирках, пієлонефрити, діабетичні розлади. Адже саме на нирки лягає весь тягар очищення організму від шлаків у період дієти.
Всего комментариев: 0
avatar